درباره

سامانه پیام کوتاه،سامانه پیام کوتاه رایگان،نمایندگی سامانه پیام کوتاه


سامانه پیام کوتاه (( پیام رسون ))
سامانه پیام کوتاه رایگان
و نمایندگی سامانه پیام کوتاه در سایت پیام رسون

جستجو

لينک هاي روزانه

جعبه پیام
امکانات


با این سامانه شما می توانید از امکانات زیر به صورت آنلاین استفاده نمایید :

:: ارسال پیامک :

ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی ، با امکان حذف خودکار شماره های تکراری و نادرست.

:: ارسال فلش :

پس از ارسال پیامک ، روی گوشی گیرنده پیامک ، پیامک به صورت خودکار بازشده و نمایش داده می شود .

:: ایمیل پیامک :

می توانید پیامک های دریافتی خود را در سامانه پیامک به یک ایمیل به صورت رایگان منتقل نمایید.

:: ارسال متناظر :

فرض کنید می خواهید به 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم وارد می نمایید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرشماره برای وی ارسال می گردد.

:: ارسال هوشمند :

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.

به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای عبدالسلام گرمسیری اعتبار شما 12300 ریال می باشد، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید

سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را فشار دهید، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

:: ارسال هوشمند از دفترچه تلفن :

شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند. (مثلا : آقای عبدالسلام  گرمسیری تولد شما را تبریک عرض می کنیم)

:: کارت ویزیت Contact:

با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

:: نظرسنجی و مسابقه :

شما می توانید همانند برنامه های تلویزیونی یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید. با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... ).

:: ارسال از موبایل :

بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

:: پیامک مناسبت و یادآوری :

در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخصی تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند . 

:: گزارش پیامک های دریافتی : 

امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین برروی پنل پیام کوتاه وجود دارد و می توان گزارش و متن آنها را مشاهده نمود.

 :: پاسخ تبلیغاتی : 

به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد. (مثلا : از پیام شما متشکریم .:: رز پیامک ::. )

:: انتقال پیامک :

می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص منتقل نمایید. ( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام انتقال شماره موبایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است )

 :: منشی پیامک :

 به ازای دریافت هر پیامک می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

:: تراکنش های مالی :

 کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

 :: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق :

اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

 ::  فایل های ورودی :

 ورود شماره ها از فایل اکسل، فایل متنی یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس.

 :: شماره ارسال پیامک : ارسال و دریافت SMS با شماره اختصاصی شما و یا شماره اشتراکی پنل.

 ::  ارسال پیامک طولانی :

امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS).

 :: ارسال زماندار :

 شما یک زمان را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می نمایید و در زمان مشخص، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال SMS شوید، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند. (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار ها این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید؛ مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هر روز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

 :: انتقال به URL :

 این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید.

 :: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف :

 کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه آپلود شده است، تعداد شماره موبایل های این بانک 39 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : فارس > شیراز > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

 :: گزارشات پیامک های ارسالی :

 دریافت گزارش کاملا دقیق از پیام های ارسالی با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات.

 :: حذف شده ها :

همانند کامپیوتر شخصی خود شما دارای یک سطل زباله هستید و پیامک های خذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و می توانید این پیامک را از این بخش نیز حذف یا بازیافت نمایید.

:: دفترچه تلفن :

دفترچه تلفنی کاملا مجهز، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید، شماره های خود رامی توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

:: پشتیبانی آنلاین :

همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، رز پیامک با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است، پس از ثبت درخواست پشتیبانی توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود، کارشناس مربوطه در حداقل زمان ممکن به درخواست شما پاسخ می دهد تا زمان پاسخ دهی به درخواست، نیازی به حضور درپشت کامپیوتر خود نیست و به محض این که درخواست شما پاسخ داده شود یک پیامک به موبایل شما ارسال خواهد شد، در ساعات اداری نیز پشتیبانی به صورت تلفنی نیز مهیا می باشد ، از دفترچه راهنمای 60 صفحه ای سامانه نیز می توانید استفاده کنید .

برچسب‌ها:
نوشته شده در پنجشنبه 15 مهر 1395 ساعت 21:27 توسط : پیام رسون | دسته : سامانه پیام کوتاه | 58 بازدید
 • []

 • پیامک یا اس‌ام‌اس  (به معنی سرویس پیام کوتاه) سرویسی برای تبادل پیام‌های متنی از طریق تلفن‌های همراه (و برخی وسیله‌های همراه دیگر مانند رایانه جیبی) و گاه برای رایانه‌های شخصی) است. پیام کوتاه یکی از فعالیت‌های پرسود برای شرکت‌های مخابراتی محسوب می‌شود و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۱۲ درآمد حاصل از این خدمات به ۶۷ میلیارد دلار در سال برسد.

  این تکنولوژی در سال ۱۹۹۲ در گروه سما تلکام شرکت مخابراتی ودافون در انگلیس اختراع شد. نیل پاپ‌ورت یکی از مهندسین این شرکت که در ساخت این تکنولوژی مشارکت داشت در ۳ دسامبر ۱۹۹۲ اولین پیام کوتاه را فرستاد. در آن زمان تلفن‌های همراه صفحه کلید نداشتند و برای نوشتن پیام کوتاه از کامپیوتر استفاده شد. این سیستم در واقع به عنوان یک پیجر اداری برای گزارش رفت‌وآمد مدیران شرکت‌ها به منشی و دبیرخانه طراحی شده بود اما به مرور زمان استفاده از آن گسترش یافت به طوری‌که تا بیست سال بعد نقشی محوری در نحوه برقراری ارتباط میان انسان‌ها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۱ حدود ۱۵۰ میلیارد پیام کوتاه فقط در بریتانیا ارسال شده است.

  پیامک از سال ۱۳۸۱ وارد ایران شد و تا پنج سال بعد فقط از نام اختصاری انگلیسی اس‌ام‌اس برای آن استفاده می‌شد. در سال ۸۶ فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی واژه‌های پیامک و پیام کوتاه را به عنوان برابرهای فارسی این واژه تصویب کرد.

  مخترع

  مت مکونن خالق پیامک است. وی ایده ارسال پیام کوتاه از طریق شبکه‌های موبایل را مطرح کرد. «مکونن» همواره از اینکه به عنوان خالق پیامک نامیده شود سرباز می‌زد و معتقد بود ارایه این فناوری حاصل تلاش و خرد جمعی بوده است. وی در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۴ (۱۰ تیر ۱۳۹۴) در ۶۳ سالگی و پس یک دوره مبارزه با بیماری درگذشت.[۴]

  محبوبیت خدمات پیام کوتاه

  استفاده از خدمات پیام کوتاه در بین مردم جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است. به عقیدهٔ بسیاری از مردم، استفاده از این خدمات به دلیل «ارزان بودن» به سرعت فراگیر شده‌است. در حال حاضر ۸۳ درصد از کاربران انگلیسی و ۷۹ درصد از کاربران آلمانی تلفن همراه از سرویس پیام کوتاه استفاده می‌کنند. همچنین پیش‌بینی شده‌است که تعداد پیام‌های ارسالی تا سال ۲۰۱۲ به ۳٫۷ تریلیون برسد. این رقم دو برابر تعداد پیام‌های کنونی است.

  خدمات پیام کوتاه در ایران

  استفاده از خدمات پیام کوتاه در ایران برای نخستین بار در سال ۱۳۸۱ مورد بهره‌برداری قرار گرفت.[۲] از این سال به بعد استفاده از پیام کوتاه به‌تدریج در بین کاربران ایرانی تلفن همراه فراگیر شد. در سال ۱۳۸۵، ۸ میلیارد پیام کوتاه در ایران مبادله شد. در این سال روزانه ۲۰ میلیون پیام کوتاه توسط کاربران تلفن همراه رد و بدل می‌گردید که این رقم در روزهای خاص و اعیاد مختلف بیشتر می‌شود.[۲]

  خدمات پیام کوتاه از طریق جی‌اس‌ام مودم نیز یکی دیگر از راه‌های ارسال انبوه پیام کوتاه‌است. در این سیستمها، نرم‌افزاری به همراه مودم روی کامپیوتر افراد نصب شده و مدیریت پیام کوتاه انجام می‌گیرد.

  و همچنین خدمات پیام کوتاه از طریق نرم افزار تحت وب و کاملا اینترنتی و مجازی نیز ابزار ارسال انبوه پیام کوتاه هست که این نوع سیستم را شرکت های فناوری خدمات پیام کوتاه و ارزش افزوده ارائه میدهند

  ارسال پیام کوتاه از طریق تلفن ثابت

  ارسال و دریافت پیام کوتاه از طریق تلفن ثابت، یکی از سرویس‌های ارزش افزوده‌ای است که در کشورهای توسعه یافته مورد استفاده گسترده مشترکین قرار می‌گیرد و به عنوان یک سرویس متداول در مخابرات جهان توانسته است جایگاه خود را با تدوین استانداردها و قوانین مشخص ارتقاء بخشد.

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در پنجشنبه 15 مهر 1395 ساعت 20:35 توسط : پیام رسون | دسته : پیامک | 74 بازدید
 • []


 • صفحه قبل 1 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  میکروتیک | فرش کاشان | آژانس هواپیمايی | طراحی بنر | تور چابهار | درب ضد سرقت | کتراک | اجاره منزل مبله | آموزش بازاریابی | میز کانتر | گیت کنترل تردد | مشاوره یوتاب | اجاره سوئيت در شيراز | خرید اسپیکر اورجینال | خرید سرور مجازی | نوبت دهی پزشکان شیراز | دوربین مداربسته | دکتر نوروزیان | خرید ظروف کریستال | منزل مبله شیراز | ثبت شرکت | منزل مبله | محمد دبیری
  X
  تبليغات